Ebay Ödeme Alma

✅ E-bay günümüzde uluslar arası e-ticaret için yaygın kullanılan ve sizi geniş bir kitleye ulaştıran bir platformdur. Bu platformda para transferinin kolaylığı hem alıcı hem satıcı açısından çok kritik önem taşıyan bir konudur. PayPal’un ülkemizde çalışmayı bırakmasını takiben pek çok e-ticaretle uğraşan firmalar ebay ödeme alma sorunu yaşamaya başladı.

✅ Zira yüksek havale ücretleri ve karmaşık ödeme süreçleri müşterileri kaçırdığı için, rekabet etmek oldukça zorlaştı.

✅ Tolpays işte tam bu noktada devreye girer. En popüler ödeme platformlarından ödeme almanızı sağlayarak, bu parayı doğrudan sizin belirlediğiniz banka veya Transferwise hesabına geçirerek sizi ebay ödeme alma gibi bu karmaşık sorunla uğraşmaktan kurtarır. Siz sadece banka bilgilerinizi girersiniz, gerisini Tolpays halleder.

Vergi Yönetimi
Düşük Komisyon
Ödeme Kolaylığı
Hızlı Çözüm

Ebay Ödeme Transfer Süresi

✅ Aldığınız ödemeler sistemimize geçtikten sonraki 3 işi günü içerisinde sizin belirlediğiniz banka veya Transferwise hesabına yatırılır.

Tolpays Komisyon Oranı

✅  Tolpays yaptığınız satışlardan KDV dahil olmak üzere %10 komisyon alır. Bu ücret hesabınıza yatan paradan kesilir. Yani kazandığınıza göre ödersiniz.

ebay ödeme alma

Markaların Tercihi Tolpays

ebay ödema alma

Bir e-ticaret oluşumunu yönetmek çok stresli bir iştir, biz de Tolpays ekibi olarak bunu birinci elden tecrübe ettik ve Tolpays’i kendi yaşadığımız sorunlara bir çözüm üretmek için kurduk. Bir e-ticaret markası sahibi olarak kullanıcılarınızla, ürünlerinizle ve nakliyeyle ayrı ayrı ilgilenmeniz gerektiğini biliyoruz. Bu süreçte son isteyeceğiniz şey daha fazla iş yüküdür. Tolpays; eBay gibi platformlardaki ödeme süreçlerini kolaylaştırarak büyük bir yükü üzerinizden alır.

En hızlı danışmanlığı alın

Tolpays, e-ticaret ile hayatını kazanan insanların hayatlarını kolaylaştırmak için burada.

+43 681 20879403