Etsy Ödeme Alma

✅ Dijital ödeme sistemleri son yıllarda bu noktada kritik bir çözüm olarak ortaya çıktı. Bu sistemlerden en bilineni olan Pay-Pal, Etsy pazaryerinde satış yapmak için bir önkoşul haline geldi. Zira bu platformlarda tüketiciler dijital ödeme seçeneği sunan satıcıları tercih ediyorlar. Fakat PayPal’un ülkemizde çalışmayı bırakması nedeniyle e-ticaret ile uğraşan firmalar etsy ödeme alma konusunda sorun yaşamaya başladı.

✅ yüksek havale ücretleri ve karmaşık ödeme süreçleri müşterileri kaçırdığı için, rekabet etmek oldukça zorlaştı.

Tolpays işte tam bu noktada devreye girer. En popüler ödeme platformlarından ödeme almanızı sağlayarak, bu parayı doğrudan sizin belirlediğiniz banka veya Transferwise hesabına geçirerek sizi etsy ödeme alma sorunuyla uğraşmaktan kurtarır. Siz sadece banka bilgilerinizi girersiniz, gerisini Tolpays halleder.

Vergi Yönetimi
Düşük Komisyon
Ödeme Kolaylığı
Hızlı Çözüm

Etsy Ödeme Transfer Süresi

✅ Aldığınız ödemeler sistemimize geçtikten sonraki 3 işi günü içerisinde sizin belirlediğiniz banka veya Transferwise hesabına yatırılır.

Tolpays Komisyon Oranı

✅  Tolpays yaptığınız satışlardan KDV dahil olmak üzere %10 komisyon alır. Bu ücret hesabınıza yatan paradan kesilir. Yani kazandığınıza göre ödersiniz.

etsy ödeme alma

Markaların Tercihi Tolpays

etsy ödeme alma

Bir e-ticaret oluşumunu yönetmek çok stresli bir iştir, biz de Tolpays ekibi olarak bunu birinci elden tecrübe ettik ve Tolpays’i kendi yaşadığımız sorunlara bir çözüm üretmek için kurduk. Bir e-ticaret markası sahibi olarak kullanıcılarınızla, ürünlerinizle ve nakliyeyle ayrı ayrı ilgilenmeniz gerektiğini biliyoruz. Bu süreçte son isteyeceğiniz şey daha fazla iş yüküdür. Tolpays; eBay gibi platformlardaki ödeme süreçlerini kolaylaştırarak büyük bir yükü üzerinizden alır.

En hızlı danışmanlığı alın

Tolpays, e-ticaret ile hayatını kazanan insanların hayatlarını kolaylaştırmak için burada.

+43 681 20879403